Pracownia 
Techniczno-Dentystyczna 
Krzysztof Mazur

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą Pracowni Techniczno-Dentystycznej Krzysztof Mazur. Jesteśmy obecni na rynku od 1998 roku oferując kompleksowy zakres usług protetyczny. Zespół 10 osób oferuje fachową wiedzę i pełną dyspozycyjność.

 

     

 

Innowacyjność rozwiązania CAD/CAM

Poza pełną ofertą typowych usług protetycznych oraz bardziej złożonych prac, (pełna lista znajduje się na kolejnych stronach) dysponujemy również innowacyjnym systemem inLab firmy Sirona oferującym niespotykane dotąd możliwości projektowania trójwymiarowych prac i konsultacji na linii lekarz - protetyk.


     Posiadamy pełen system składający się z skanera inEos X5, frezarki inLab MC XL, pieca do synteryzacji inFire HTC Speed oraz pełnego
     oprogramowania. Pozwala on na tworzenie pełnych prac ceramicznych, kompozytowych, cyrkonowych oraz hybrydowych.

Dzięki oferowanemu przez nas oprogramowaniu (szczegóły w ofercie) możliwy jest podgląd w czasie rzeczywistym procesu tworzenia pracy oraz ustalanie i zatwierdzanie zmian. Dodatkowo istnieje możliwość przedstawienia pacjentowi symulacji jego przyszłego uśmiechu!

Kolejnym udogodnieniem jest bezpośrednia analiza pracy nawet w bardzo dużym powiększeniu niemożliwym do osiągnięcia bez specjalistycznego skanera i oprogramowania.

 

Pełna dyspozycyjność i transfer prac bezpośrednio do gabinetu

Nasze Laboratorium Protetyczne mieści się w Rudzie Śląskiej (Halemba) jednak wszystkie prace dostarczamy codziennie do współpracujących z nami gabinetów w całym regionie.

 

Zespół 

Pracowni Techniczno - Dentystycznej

Krzysztof Mazur